BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

02:20 einu žiemos fotografuot. . .

Na pagaliau pasidariau laisvą minutelę, besimokydama chemijos analizę. Patikėkit, kokia nesąmonė, nors fizikinė ir koloidų chemija dar nuobodžiau.. Kas studijuoja, ką nors, kas susijęs su chemija - supras:)

Taigi. pasidariau minutėlę, nes prisiminiau, jog nepapasakojau, kaip aš vakar kvailiojau:) Aišku, tai kai kam pasirodys visiškai neįdomu. O ką aš galiu pasakyti?. Jūsų problemos:) tai mano dienoraštis ir čia rašau tai, ką noriu, kas ant liežuvio galo(arba ant pirštų galų, arba… bet neturiu:))  ) ir dar šiek tiek, kas mano galvoje:)

Vienu žodžiu. Vakar labailabailabai elegantiškai snigo (kas klausotės kitokios lietuviškos muzikos, žinos, kokios tai dainos pavadinimas, na o jeigu nežinote, tai sužinokite ir parsisiųskite:) ) . Nuobodžiaudama šeštadienio vakarą, net neįtariau, koks grožis lauke. IR tik per netyčiuką sumąsčiau pasižvalgyti pro langą ir kaip gražuuuu :) Tuoj čiupau už fotoapračiuko ir į vieną pusę.. į kitą…. Gaila, kad gyvenu labai nedėkingoj vietoj, prie medžio (arba tiksliau po medžiu, nes jis didelis:) ), tai jos šakos užstoją viską… o kaip mėgstančiai fotografuoti, tai tikrai nėra gerai…

Jeigu pro kambario langą nieko nesimato, gal matysis pro kalidorio, virtuvės?.. einam pažiūrėt… Tiesa sakant nieko ypatingo;/  vadinasi reikia eiti į lauką, ąžuolyne tikrai bus, ką fotografuoti. Antrą valandą nakties:)) budėtojui tai irgi pasirodė juokinga:) na aš žinau, kad kvaila, bet sniegas taip apsuko man galvą, kad galvoju, o kodėl gi ne:) o ir kartais pabosta elgtis pagal taisykles….

bet šiandien prabudusi,nepaisant baisaus sapno ir įdomaus prabudimo laiko,aš visgi įamžinau pirmąjį sniegą šį sezoną. Šiokiu tokiu vaizdeliu per savo langą pasidalinsiu ir su jumis, tikėdamasi, kas atsiras tokių, kuriems bus įdomu arba kurie dar šį sezoną nematė sniego:)

 

Ir visgi. Pasiilgau žiemos.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą