BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kartais taip turi būti.

Prieš kelias savaites guodžiau draugę, išgyvenusią skaudų išsiskirimą. Tada Ji dar buvo Lietuvoje, dabar Ji Londone. Bet aš ne apie tai, jog Lietuvoje mažėja laimingų porų. Aš apie tai, kas dabar mano draugų rate aktualu (išsiskirimai), o man nesuprantama (meilės apverkimas).  Na buvau įskaudinta ir aš, kaip ir kiekvienas iš mūsų. BET.

Mylėjo - tai mylėjo. Bet kam dėl nelemtos draugystės tremtis ten, kur ne miela. Palikti viską, kas brangu ir pabėgt ten, kur viskas svetima. Pabėgti nuo realybės? Pakeitus vietą, daiktus, primenančius ašaras ar gražias akimirkas, pagerės. . . Na turbūt. Bet tai įrodymas, kad esi Bailė. Nebūtina bėgti nuo visko, kas buvo. Reikia tiesiog priimti susiklosčiusią situaciją, kokia skaudi ji būtų. Jeigu dvi obuolio pusės nesutapo, vadinasi tai buvo ne tavo dalis. (Aš tikiu, kad galima apsišlifuoti, būnant tolerantiškiems vienam kitam, didelė tikimybė, jog bus istorija su laiminga pabaiga. BET. pastangų reikia iš abiejų pusių, kas yra retenybė. Aš, matyt, naivi.). Kiekvienoje sutuacijoje reikia įžvelgti sau naudą. Tam, kad atrastum ypatingai ypatingo, reikia prarasti, kažką, kas atrodė svarbu. BET. Jeigu praradai, vadinasi tai nebuvo tiek svarbu, kiek atrodė. Kartais taip būna.

Nes.

Mylėjo - tai mylėjo. Tai jau buvo. O jeigu “mylėjęs žmogus” leido tai įvykti, tai argi tai vadinama meile?. Meilė nedingsta per vieną naktį.. ji nedingsta niekada…  Tik nesakykite, kad meilė būna visokia ir skirtingi - myli skirtingai. Ne. Meilė yra viena. Meilė - elgesio forma, iš kurios aiškiai suprantama meilė ir jai nereikia žodžio 'myliu' kartojimo.

Aš tikiu į meilę be žodžių. Žmogus, kuris kartoja jog myli - iš tikrųjų nemyli - tiesiog apgaudinėja save ir bando apgauti šalia esantį žmogų. Žmogus, kuris myli, nekartoja, jis myli. Jis rūpinasi. Jis nevaržo. Jis duoda daugiau, nei paima.

Neverk ir neprakeik viso savo gyvenimo. Geriau palinkėk, kad Jis surastų save atitinkančią pusę, išsipildytų tai, dėl ko
stengiasi, apie ką svajoja. Palinkėk sėkmės. Ir pasistenk išlikti
stipri, nejautųsi apykantos. Prisimink visą tai, kaip gražų gyvenimo tarpsnį
ir ženk žingsnį pirmyn. Tavęs dar laukia siurprizas. Patikėk tuo.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą