BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naujieji su naujais gerais filmais..

    Visų pirma skubu visus visus pasveikinti c годом крысы :) (lietuviškai žiūrkės metai, man nelabai gražiai skamba, todėl vadinu год Крысы (rusų kalba visgi yra savotiškai graži)) Tad naudodamasi šia proga noriu pasakyti: būkite laimingi, gražūs, mylimi ir viskuo viskuo aprūpinti!!! Valgykit daug sūrio ir riešutų, tik nebruzdėkit ir neįkirėkit, kaip pelės ar žiūrkės :)

    Na o man. Kadangi prasidėjo nauji metai, vadinasi turi kažkas keistis. Tad kaip tyčia šiandien gavau daug ženklų, kad pa-ga-liau pradėčiau mokytis ispanų kalbos. Važiuodama autobusu turėjau progos pabendrauti su ispanu ir eilinį kartą pasigailėjau, kad ispanų kalbos visaivisai nemoku, nors jau pakankamai ilgai ruošiuosi jos pradėti mokytis. Mat su ispanais  kažkodėl pastaruoju metu teko ne vieną kartą bendrauti.. o aš nemoku ispanų, o jie nelabai susikalba angliškai.. ;/ o dar šiandien per netyčią, bet akivaizdžiai kažkas nori, kad visgi ispanų kalbos mokyčiausi, parsisiunčiau “Photoshop CS” knygą ispaniškai… ;( Todėl nuo šiandien pasižadu sąžiningai mokytis ispanų kalbos. O jau kai pažadu, vadinasi ir padarau. (užfiksuokit, o kai sužinosit, kad nesimokau, spirkit į šikną:) ).

    Dar. Naujus metus pradedam taip pat ir su gerais filmais.
    Tad. Visiems visiems siūlau pažiūrėti “I am legend” su Will Smith'u. Nuostabus viso filmo užvaldymas vieno žmogaus.  Iš pradžių gali pasirodyti nuobodus bei neįdomus filmas, o ir tikrai nė neįsivaizduosit, kas gi pogalais tam miestui nutiko (bent aš filmą žiūrėjau neskaičius jokių aprašymų ir nežiūrėjau jokių trailerių), bet vėliau patys nustebsite sužinoję, jog kartais holivudiškas filmas gali būti ir neholivudiškas.  Todėl mano patarimas įsijauskit į filmą, ypač į Roberto kailį ir suprasit, kur visas filmo įdomumas:) P.s. žmogus būdamas vienas gali išprotėti. 

    Sužavėta filmo, šiandien pradėjau skaityti, o tiksliau klausyti, Richard'o Matheson “i am legend” audio knygos. Jeigu, kas norit taip pat “paskaityti” su malonumu pasidalinsiu. Tiesa, knyga anglų kalba.

P.s. tuo pačiu siūlau pažiūrėti “The pursuit of happiness”. Apie tėvišką meilę. Pažiūrėkit ir suprasit, kodėl šis filmas yra geras.

    Kitas. Taip pat siūlau pažiūrėti “The greatest debaters” su Denzel Washington'u, kuris šį filmą ir režisavo. Klausimas: o ar yra blogų filmų su Washingtonu?
Neee!! Nors šis filmas jausmingumu tikrai nepraleinkia filmų “John Q” ar “Men on fire” (ir daugelis kitų), tačiau įtrauks iki pat paskutinės minutės ir  neduos nė vienos užuominos, kokia gi bus filmo pabaiga, kas man laibiausiai filmuose ir patinka:)

Dar kitas: Filmas “Atonement” su Keira Knightley, James McAvoy... Čia nėra ką daug ir sakyti. Nuostabus filmas su šaunia aktorių vaidyba.  Prisipažinsiu, šį filmą žiūrėjau jau tris kartus. Gal būt todėl, kad patinka patrauklūs, elegantiški filmai. Galbūt todėl, kad esu pakvaišusi dėl anglų akcento. O ypačypač turbūt todėl, nes priverčia susimąstyti: teisti ar išteisinti pagrindinę heroję, šiuo atveju keturiolikmetę mergaitę, kuri turėdama savo pasaulį, apverčia dviejų žmonių gyvenimą.. . . . .

Dar. Filmas jau seniai rodytas užsienio kino teatruose (gaila, kad tokie geri filmai nesulaukiami lietuvoje) -  “The mighty heart” su Angelina Jolie. Istorija, kurios niekas negirdėjo, tačiau istorija puikiai perteikianti šiandieninius santykius tarp Pakistano ir Amerikos.

Sužavėta Angelinos vaidybos šiame, o ypač “Mrs. and Mr. smith”, laukiu vasaros, kai pasirodys “Wanted” filmas, kuriame tikiuosi ji vaidins taip pat nuostabiai.

Pabaigai. “Death sentence”. Jau akivaizdu, kad į mano top sąrašą patenka tie filmai, kurie neturi vieno įvertinimo - žiūrovui leidžia pasirinkti nuteisti ar išteisinti herojų. Tad ir šis filmas privertė susimąstyti, ar teisingas tėvo elgesys, sukurstant keršto karą dėl sūnaus žuties.  Galima išteisinti: pašlemėkams, kurie gali nužūdyti net ir savo tėvą, nėra vietos ant žemės. Bet laimėdamas karą, jis neteko žmonos, antras sūnus mirties pataluose, o prisiminimai neleis ramiai gyventi….. Tai ar tai laimėjimas?… įvertinkit patys.

OHO.
Įsismaginau truputi:)  Ir tai aišku dar ne visas mano gerų filmų sąrašas. Jį dar galima tęsti ir tęsti…… Bet gal kitą kartą:)

Labanaktis.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. vaidotas:

  1. Na mergyt prisišnekėjai "nesimokau, spirkit į šikną:)". Kada ir kur tai būtų galima atlikti? :)
  2. Aš Legenda žiūrėjau vakar. Neblogas, bet ne per geriausias. Savo skalėje įvertinčiau 8/10.
  3. "Death sentence" rašiau apie jį savo bloge. Patiko

 2. Sandra06:

  Visų pirma, didžiuojuosi tavo kantrybe viską perskaityti:)

  visų antra, džiugu, kad keletas filmų pagal skonį vistiek sutapo:) Nors iš tikrųjų siūlau ir kitus pažiūrėti, jie kuo puikiausiai tiks ramiais savaitgalio vakarais :)

  visų trečią.. O tai. būtų malonu susipažinti, tik kad štai nelabai aš į Klaipędą užsuku.. :(

  Ir ketvirta, enuostabu, kad gauni dovanas už komentavimą:)) aš irgi turėčiau kaip nors pažymėti savo nuolatinį skaitytoją:))

 3. vaidotas:

  Kur dingai?

Rašyti komentarą