BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nuogos moterys mano sapnuose;/

Neįtikėtina naktis. Negana to, kad užmigau tik apie puse keturių, į lovą atsigulus apie antrą, tai dar ir įdomiai kvailą sapną sapnavau. Sapnas su SawIV ir “Resident evil” elementais:))  Dalyvės - mirštančios nuogos moterys:) Tikrai neįsivaizduoju, kodėl aš būtent sapnavau JAS, bet gal geriau nei sapnuoti mirštančius vyrus, nes tada galėčiau traktuoti, jog nekenčiu vyrų. Anaiptol, vyrai - man įdomiausi ir mėgstamiausi padarai šioje žemėje ;)

Tai nenukrypstant nuo sapno. Viena moteris dėl kažkokių priežasčių atsidūrė ant apleisto namo stogo ir pati savo noru (arba buvo labai kvaila) atsistojo tokioje dėžėje, kuriai užsidarius, moteris buvo subadyta ilgais metaliniais strypais.. brrr…. Antroji, mirštant pirmajai, nukrito nuo stogo ant lygiai tokių pačių strypų. Viskas buvo labai aiškiai matoma: su visomis  smulkmenomis kaip raudonas kraujas, kraujuojančios žaizdos… Kas matėt Saw dalis, tai suprasit. Ten žmonės irgi, norėdami gyventi,  turėjo save žaloti… Nežinau tik,  ar ir mano moterys norėjo gyventi, tačiau save žalojo.. GHm. Žiauru.. ;/

Ir kas juokingiausia. Tai viską aš stebėjau ir kažkokiais magiškais būdais nuo stogo atsidūriau ant žemės. Bėgau link (kaip supratau savo visureigio:) ) ir jau norėjau pabėgti nuo viso šito košmaro, tik šalia atsisėdo viena iš manųjų moterų su zombio veidu, bandandi man įkasti:)) BET, nebūdama gudri, supratau, jog tai yra MANO sapnas ir AŠ jame dalyvauju, todėl galiu viską keisti. Įgavau Švarsnegeriškos jėgos, išspyriau aš tą zombį iš savo automobilio ir atsibudau:)  Žiaurus sapnas.  Ir dabar galvoju, ar viskas man gerai…..

O gal sapnas reiškia, kad susidorosiu su visais mane užplūdusiais sunkumais?? (Nes kartais sapnai - ateities interpretacija. )  Tikiuosi… Labai tikiuosi, jog nebus taip blogai….

Rodyk draugams

Rašyti komentarą