BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

R. Kiyosaki “Du tėčiai-turtingas ir vargšas”

Ką tik perskaičiau Roberto Kiyosaki knygą “Du tėčiai - turtingas ir vargšas”. Knyga skirta tiems, kurie nori turėti bent krupelę supratimo apie verslą arba apie tai, kaip suprasti, jog investuoti pinigus yra daug geriau, nei dirbti daug ir viršvalandžius, tam, kad susimokėtum mokesčius, ir nebematytum savo asmeninio gyvenimo.

Aišku knygoje, nėra išdėstyti konkretūs punktai, kad darykite taip, o ne kitaip, tačiau autorius apie atrodo pakankamai  sudėtingus dalykus kalba labai paprastai, kad turbūt ir devynmetis berniukas/mergaitė suprastų, ką norima išaiškinti.

Keletą įsiminusių minčių:

 • turėti gerą išsilavinimą, tai dar nereiškia būti apsirūpinusiu. (Nes jeigu kvalifikuojiesi vienoje specialybėje, netekus darbo ar esant kitoms priežastims… Nebegali dirbti kito darbo, nes neturi kvalifikacijos. Vienintelė išeitis, jeigu jau nusprendei kvalifikuotis, tai kvalifikuotis keliose srityse. Apsidrausi.BET.)
 • Visur būna bet. Sakoma, kas nerizikuoja, tas negeria šampano. R.Kiyosaki teigė “Svarbiausia veikti ne saugiai, o protingai.
 • Galvoti, kad darbas suteiks tau saugumą – tai melas sau.
  Negalima leisti pinigams užvaldyti tavęs
  .”

 • Žmogus, kuris nemoka elgtis su pinigais yra godus. Tokį žmogų užvaldė varomoji jėga - pinigai. Jis daugiau nieko nebemato, kaip tik pinigus. (Labai patiko pateiktas pavyzdys) Asilui parodysi morką, jis ir eis savo nosies tiesumu. Jeigu asilas matytų daugiau, tos morkos nebenorėtų ir iš vietos jo net nepajudintum.

 • Negalima prie pinigų prisiriškti, tačiau nereikia ir jų vengti. :)

 • Baimė ir troškimas įvylioja į gyvenimo spąstus. Negalima gyventi ir
  bijoti. Taip niekada nepasieksi savo svajonių
  . Jeigu pradėjus investiciją tave alankė nesėkmė. Reikia žengti toliau. Nesėkmės mus užgrūdina. Nei vienas mokindamasis važiuoti su dviračių nebuvo nenukritęs. Nei vienas įsimylėjęs žmogus, nebuvo nenusivylęs meile…

 • Pagal R.Kiyosaki geriausia investicija į nekilnojamąjį turtą. Aš esu lygiai tokios pat nuomonės. Turbūt nėra nė abejonės, ką pasirinkčiau, ar nuomojamąjį buta, bet supergerą mašiną, ar savo būstą, į kurį galėčiau visokiais būdais investuoti, ir mašiną, kuri nepatektų į šauniausiųnaujausiųpopuliariausių mašinų sąrašą.
 • Ir Įsimintiniausia mintis, kuria turėtų vadovautis kiekvienas žmogus. Svarbiausia ne kiek tu gauni, o kiek tau lieka. 

Iš tikrųjų labai gera knyga. NEagituoju, bet patariu paskaityti, tiems, kurie dar neskaitė. Turėtų pasidaryti lengviau bandant sugyventi su pinigais:)

Einu dabar pradėti skaityti R. Kiyosaki knygą “Turtingas vaikas ir protingas vaikas” :) Gal dar ko nors išmoksiu. Neabejoju jog tai pravers man ateityje.

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. dllhost:

  Prireklamavai, tai dabar siunčiuosi tą knygą :)

 2. Sandra06:

  Oj. bet tai tik į gerą:)

  Jeigu užimtas žmogus esi, tai patogu būtų įgarsinta knyga, Linkomanijoj rasi. Spėju ją ir siuntiesi:)

  Gero skaitymo/klausymo:)

 3. taspats:

  Dabar siunčiuosi ir audio knygą :)
  Pst. prieš tai buvau parsisiuntęs .pdf

 4. Sandra06:

  Kažkuriam blog'e skaičiau, kad labai nuobodu klausytis įgarsintų knygų. Tai žinokit, šitai tikrai nenuobodu - per daug įdomu :)

  Gero klausymo ;)

 5. Agne:

  Gal galite mane pakviesti i linkomanija, labai noreciau:(

 6. Anonymous:

  is kur pdf siuntei?

 7. Rasa:

  Pakvieskite prašau mane į Linkomaniją ,
  labai prašau - būsiu gera.

 8. 123456:

  O gal kas zinote, kokiame knygyne butu galima rasti sia knyga?

Rašyti komentarą